[ ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ]

Декоративна стінова панель Framex

Протягом багатьох років наша компанія дотримується інноваційного підходу до створення нових декоративних матеріалів для оздоблення приміщень. Створюючи і вдосконалюючи виробничі процеси, ми змогли відтворити поверхні, які не мають меж застосування завдяки вибору розмірів та товщини.

Високий технологічний рівень підтримується кваліфікованим персоналом та забезпечує створення досконалих поверхонь, які надихають архітекторів та дизайнерів на світовому рівні.

Всі декори, представлені в нашій колекції, мають безліч різних стилів, які поєднують  елегантність та краса. Результатом нашої роботи є широкий спектр рельєфних 3D поверхонь  з різним нанесенням декоративних покриттів, які імітують безліч матеріалів, таких як камінь, бетон, дерево, оксиди металів, штукатурки

Панелі Framex виготовляються за передовими технологіями, поєднуючи в собі невелику товщину і великі розміри зі стійкістю до механічних навантажень, хімічних речовин, зносу, подряпин. За своєю природою матеріал гігієнічний, натуральний та екологічний, стійкий до впливу ультрафіолетових променів, вологи, захищений від плісняви, відповідає всім класам пожежної та екологічної безпеки.

Панель являє собою  листи на мінеральній основі із закінченим фінішним неповторним візерунком, що  мають заводський декоративно заторцьований край, який дає можливість широкого вибору варіантів прийняття дизайнерських рішень.

Ми знайшли застосування панелям Framex у житлових, адміністративних та громадських будівлях для оздоблення стін та міжкімнатних перегородок, де потрібна довговічність та практичність. Їх можна монтувати навіть у місцях великого скупчення людей та з високоінтенсивною прохідністю (сходові майданчики, холи, школи, лікарні, магазини, бізнес-центри та інші).

Основна перевага облицювання стін декоративними панелями Framex – це те, що ви купуєте готове якісне інтер’єрне рішення, що не вимагає штукатурки, підготовки стін та подальших оздоблювальних робіт, що є найкращою альтернативою більшості популярних будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Панелі геометрично калібровані. Виробляються прямокутної форми різних розмірів: 590×1190 мм, 1190×1190 мм, 590×3000, 1190×3000 мм. Товщиною: 6 мм, 8 мм, 10 мм.

[ ШАРИ ПАНЕЛІ ]

Панель Framex складається з кількох шарів:

01
Лицьовий декоративний поверхневий шар
02
Шар скловолокна, що надає міцності та стійкості панелі
03
Шар мінерального наповнювача
04
Другий армуючий шар скловолокна
05
Шар наповнювача на внутрішній стороні
[ ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ]

Споживчі властивості та переваги матеріалу

Системи з декоративних стінових панелей Framex мають чудові споживчі властивості: