[ Вакансії deco.framex ]

Побудувати кар'єру з deco.framex – ваше найкраще рішення

Ми чекаємо на тебе в нашій команді.
Інженер-
конструктор

Плавильник металу та сплавів

Менеджер по роботі з архітектурними проєктами

Бухгалтер

Складальник вікон пвх

Технолог ливарного виробництва

Старший менеджер контакт-центра

Менеджер по інтернет-продажам

Складальник склопакетів

[ Вакансії deco.framex ]

Шановні кандидати!

Ми постійно розвиваємося і маємо амбітні цілі. Ми щиро радіємо, коли до нашої команди приєднуються талановиті та енергійні люди, які бажають творити нове майбутнє.

Надішліть нам своє резюме на електронну скриньку з обов’язковою вказівкою бажаної посади. Резюме зберігаються у нашій базі даних. Як тільки з’явиться вакансія, що відповідає Вашому досвіду та професіоналізму, з Вами зв’яжеться менеджер по роботі з персоналом.

  Подача резюме

  [ технології ]

  Експлуатація та монтаж

  Декоративну панель слід зберігати в сухому, вентильованому приміщенні, в горизонтальному положенні, без контакту з поверхнями, що мають надмірну вологість. У випадку, якщо панель якийсь час знаходиться на відкритому повітрі (наприклад, на об’єктах), необхідно зберігати її під навісом для захисту від потрапляння опадів. Переносити панель строго у вертикальному положенні, не допускати механічного пошкодження та замочування поверхні. Вологі панелі перед монтажем мають бути просушені. До початку монтажу, при необхідності, зробити різання панелі за допомогою болгарки з алмазним кругом (електролобзика).

  Всередині будівлі монтаж панелі слід виконувати після проведення оздоблювальних робіт (в зимовий час при включеній системі опалення) після облаштування чистої підлоги, коли всі «мокрі» процеси закінчені та виконані розведення електротехнічних та сантехнічних систем, в умовах «нормального» вологісного режиму. При цьому температура в приміщенні не повинна бути нижчою за +15°С. Перед монтажем панелі повинні пройти адаптацію в приміщенні (не менше 3 діб), а при зберіганні та транспортуванні панелі до об’єкта при температурах нижче +5°С період адаптації повинен становити не менше 5 діб.

  При внутрішніх роботах у сухих і добре провітрюваних приміщеннях необхідно залишати зазор між панелями 4-5 мм, у приміщеннях з підвищеною вологістю – 5-6 мм. Зазор між торцями стінової панелі Framex і огороджувальними конструкціями (у місцях примикання до підлог, стін, стель) – 6-10 мм.

  Заповнення швів виконувати не раніше 3 діб після закінчення монтажу. У приміщеннях з «сухим» та «нормальним» режимами експлуатації для закладення швів застосовуються затірки на основі акрилу та силікону, а в приміщеннях з «вологим» режимом експлуатації застосовувати полімер-цементні затірки, як Ceresit CE 40. У приміщеннях із значним коливанням температури та вологості повітря для заповнення швів між панелями та стіною, стелею по периметру приєднання бажано застосовувати постійно еластичні полімерні затірки.

  Монтаж панелей каркасним способом можна проводити в холодну пору року навіть при вимкненому опаленні та високій вологості при нерівності стін від 10 мм. При монтажі панелей відсутні «мокрі» процеси, відповідно наявність води на об’єкті не обов’язкова.
  [ технології ]

  Безкаркасний спосіб монтажу

  При внутрішніх роботах в сухих приміщеннях, що добре провітрюються, необхідно залишати зазор між панелями 4-5 мм, в приміщеннях з підвищеною вологістю – 5-6 мм. Зазор між торцями стінової панелі Framex і огороджувальними конструкціями (у місцях примикання до підлог, стін, стель) – 6-10 мм.
  [ технології ]

  Каркасний спосіб монтажу

  Встановлення металевого каркасу проводиться за технологією зведення стін та перегородок із ГКЛ. Металокаркас зашивається панелями.

  Готові панелі піднімають і притискають до каркасу за допомогою клеїв та двостороннього скотчу. Монтаж панелей слід починати від встановлених віконних та дверних блоків або із зашивки внутрішніх та зовнішніх кутів.

  [ технології ]

  Інструменти, що застосовуються під час монтажу декоративних панелей

  deco.framex-instrument-4

  Для прорізування отворів під спеціальні установочні елементи використовується регульований круговий дриль або спеціальний різак

  deco.framex-instrument-03

  Для нарізки направляючого профілю та стійок використовуються ножиці по металу, ножівка
  або спеціальний різак

  deco.framex-instrument-01

  Для нарізки панелей рекомендуємо використовувати болгарку з алмазним кругом (електролобзик) або спеціальну машину для обрізання

  deco.framex-instrument-02

  Для прорізування
  невеликих ділянок
  можна використовувати
  звичайну ножівку

  deco.framex-instrument-02

  Для нарізки кріпильних
  профілів рекомендуємо
  використовувати ножівку
  з металу.

  deco.framex-instrument-05-

  Для приклеювання декоративних панелей до стіни або металопрофілю застосовується двосторонній скотч, клей-піна або рідкі цвяхи.

  [ технології ]

  Профіль тіньового шва

  При наперед визначеній висоті стель доцільно використовувати пристінний “тіньовий” профіль, який встановлюється після монтажу панелей. Використовуючи цей профіль, можна красиво задекорувати примикання стінової декоративної панелі до стелі, без особливих подальших оздоблювальних робіт по стиках.

  За допомогою даного профілю створюється ефект підвісної стіни, яка не має прямого примикання стіни до стелі. Також у тіньовий шов можна змонтувати LED стрічку, додавши допоміжного освітлення по периметру кімнати, тим самим ефективно розподіляючи світловий потік у приміщенні.

  [ технології ]

  Плінтус прихованого монтажу

  За допомогою плінтуса прихованого монтажу приміщення набуває сучасного естетичного вигляду з певними практичними властивостями. До такої стіни ви можете посунути впритул меблі, які є в приміщенні. До монтажу алюмінієвого профілю на стіну необхідно відміряти точний рівень остаточної «чистої» підлоги. Потім до стіни монтують алюмінієвий профіль, а на нього виставляється декоративна панель. По низу стіни знаходиться тіньова лінія, яка створює враження підвісної стіни, яка не має прямого примикання до підлоги. Можливе встановлення LED стрічки для підкреслення яскравості контуру та надання йому декоративних властивостей, а також для покращення світлового балансу приміщення.
  deco.framex-plintus-02
  [ технології ]

  Декоративний захист кутів

  [ ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ]

  Декоративна стінова панель Framex

  Протягом багатьох років наша компанія дотримується інноваційного підходу до створення нових декоративних матеріалів для оздоблення приміщень. Створюючи і вдосконалюючи виробничі процеси, ми змогли відтворити поверхні, які не мають меж застосування завдяки вибору розмірів та товщини.

  Високий технологічний рівень підтримується кваліфікованим персоналом та забезпечує створення досконалих поверхонь, які надихають архітекторів та дизайнерів на світовому рівні.

  Всі декори, представлені в нашій колекції, мають безліч різних стилів, які поєднують  елегантність та краса. Результатом нашої роботи є широкий спектр рельєфних 3D поверхонь  з різним нанесенням декоративних покриттів, які імітують безліч матеріалів, таких як камінь, бетон, дерево, оксиди металів, штукатурки

  Панелі Framex виготовляються за передовими технологіями, поєднуючи в собі невелику товщину і великі розміри зі стійкістю до механічних навантажень, хімічних речовин, зносу, подряпин. За своєю природою матеріал гігієнічний, натуральний та екологічний, стійкий до впливу ультрафіолетових променів, вологи, захищений від плісняви, відповідає всім класам пожежної та екологічної безпеки.

  Панель являє собою  листи на мінеральній основі із закінченим фінішним неповторним візерунком, що  мають заводський декоративно заторцьований край, який дає можливість широкого вибору варіантів прийняття дизайнерських рішень.

  Ми знайшли застосування панелям Framex у житлових, адміністративних та громадських будівлях для оздоблення стін та міжкімнатних перегородок, де потрібна довговічність та практичність. Їх можна монтувати навіть у місцях великого скупчення людей та з високоінтенсивною прохідністю (сходові майданчики, холи, школи, лікарні, магазини, бізнес-центри та інші).

  Основна перевага облицювання стін декоративними панелями Framex – це те, що ви купуєте готове якісне інтер’єрне рішення, що не вимагає штукатурки, підготовки стін та подальших оздоблювальних робіт, що є найкращою альтернативою більшості популярних будівельно-оздоблювальних матеріалів.

  Панелі геометрично калібровані. Виробляються прямокутної форми різних розмірів: 590×1190 мм, 1190×1190 мм, 590×3000, 1190×3000 мм. Товщиною: 6 мм, 8 мм, 10 мм.

  [ ШАРИ ПАНЕЛІ ]

  Панель Framex складається з кількох шарів:

  01
  Лицьовий декоративний поверхневий шар
  02
  Шар скловолокна, що надає міцності та стійкості панелі
  03
  Шар мінерального наповнювача
  04
  Другий армуючий шар скловолокна
  05
  Шар наповнювача на внутрішній стороні
  [ ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ]

  Споживчі властивості та переваги матеріалу

  Системи з декоративних стінових панелей Framex мають чудові споживчі властивості:

  Дизайн штукатурка

  Використання імітації штукатурки у декоруванні внутрішнього простору переживає друге народження.

  Перевагою імітації такого покриття є висока художня естетика, якої складно досягти за допомогою інших матеріалів.

  Завдяки своїй глибокій фактурі та вишуканому малюнку, надає поверхні особливої об’ємності та за рахунок безлічі рельєфних елементів створює на ній тривимірний ефект.

  Оксиди металів

  Сьогодні береться до уваги не тільки практичність, а й екстравагантність, індивідуальність, і часом навіть легка химерність, здатна вдало вписатися в існуючий простір.

  Кожен сантиметр вашого будинку може бути ексклюзивним.

  Особливою популярністю ефект іржі, оксидів бронзи, міді та латуні користується у прихильників індустріального стилю, стилів лофт, гранж, стимпанк та інші. Ефект іржі вносить в інтер’єр якусь брутальність і приглушену зухвалість.

  Декоративний камінь

  Знайомий нам за найдавнішими зразками мистецтва. За всіх часів він служив джерелом натхнення для архітекторів, скульпторів, художників та вчених.

  Сучасні технології уможливили перетворення масивних брил на найтонші облицювальні пластини, а штучні аналоги натурального каменю імітують будь-яку породу з вражаючою точністю.

  Завдяки цим нововведенням, дизайнери все сміливіше застосовують оздоблення декоративним каменем у будь-яких приміщеннях: вітальні, холі, кухні і навіть спальні та дитячої.

  Панелі із структурою дерева

  Декоративні стінові панелі зі структурою дерева надають інтер’єру вишуканості та особливого шарму. Оздоблення можна використовувати як панно, як акцентну стіну. У будь-якому випадку декоративні плити прикрашатимуть, даруватимуть тепло та затишок.

  Ми прагнемо до того, щоб усі наші декори виглядали автентично, тому ми приділяємо особливу увагу не тільки їхньому зовнішньому вигляду, але й тактильним відчуттям. Наші структури надають декорам виразності та індивідуальності, глибини та природності. Це дозволить Вам втілювати в життя висококласні проекти.

  Стіни з бетону

  Стіни з характерною йому грубуватою пористою фактурою, вибирають креативні неординарні особистості. Подібне оформлення житлових приміщень є сміливим рішенням, спрямованим на створення неповторного трендового вигляду будинку.

  Виразність та правильна подача бетону досягається за рахунок незамаскованих стикувальних швів між плитами.

  У сучасному дизайні бетон зміг потіснити багато оздоблювальних матеріалів, або зайняв поряд з ними гідне сусідство. Виразна фактура бетону ідеально поєднується з м’якістю та теплом.

  [ УСІ КОЛЕКЦІЇ ]

  Всі декори, представлені в нашій колекції,
  мають безліч різних стилів, які характеризуються одним спільним знаменником: елегантністю та красою.

  Результатом нашої роботи є широкий спектр рельєфних 3D поверхонь з різним нанесенням декоративних покриттів, які імітують безліч матеріалів, таких як камінь, бетон, дерево, оксиди металів, штукатурки.
  • 1
  • 2